Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Redaktor:
Přivítejme zde velkou osobnost rychleji.Ze začátku bych se tě zeptal co tě přivedlo ke hře?
Rychleji:
Tuto hru jsem náhodou našel na internetu, už si nevzpomínám ani co jsem hledal.
Redaktor:
Jaké byly tvé začátky ve hře od toho památného data?( 28.06.2008)
Rychleji:
Moje začátky, začal jsem asi jako každý tady. Registroval jsem se a nevěděl co mám dělat, tak jsem zned zledal angažmá ve 4.lize, ale pak jsem si přečetl návod a trénoval. Ani jsem neměl 100% a už u mě byla první nabýtka k práci, a to sice u Pardubic. Když se Pardubice rozpadli, začal jsem hrát v nově založeném týmu AFK Chrudim a s ní jsem se dostal až do první ligi.
Redaktor:Zajímalo by mě podle čeho sis zvolil nick rychleji?(to se ti zrovna sekal netJ)
Rychleji:
 O nicku jsem nikdy moc nepřemýšlel, takže nečekejte nic úžasného, prostě jsem se jen snažil zaregistroval na jeden chat a prostě mě to napadlo a teď to používám všude.
Redaktor:Admin se rozhodl zbudovat tisk.(že si tady budou moci hráči koupit nakladatelství a vydávat noviny a ti hráči budou zaměstnávat redaktory a z každého přečtení bude mít hráč i majitel novin nějaký podíl a za vydání novin se bude platit)Jaký na to máte  názor?
Rychleji:
Můj názor na toto je celkem kladný, samozřejmě že bych se hned do tisku přidal. Jen mi to příjde že tento názor jsem už viděl od hráčů v diskuzích a to ještě před mojí velikou neaktivitou. Jen ať se tisk zřídí, zvíšší se tak alespoň aktivita některých hráčů.
Redaktor:Další otázka:Oblíbení a neoblíbení hrači?
Rychleji:
Oblíbení hráči, dlouho jsem tu byl právě jen na 5m. za den tudíž nevím jestli ještě všichni hrají, ale patří mezi ně určitě: Aziz, Hex, JL, T11 ( doufám že alespoň oni poznají že se jedná o ně ), Carnage a doufám že ten na koho jsem zapoměl se nebude zlobit ... A neoblíbení. To je to sice zrůza, ale já si nepamatuji jejich nicky.
Redaktor:Hodně se mluví o zavedení  novinek ve hře.Jakou bys nejraději zavedl ty?
Rychleji:
Co jsem viděl tak souhlasím s ligou mistrů, mezinárodní turnaj a smlouvy, ale ty smlouvy by museli být vážně propracované až do postihů za vystopení z týmu a nebylo by odvěci v případě zrušení smlouvy ještě odehrát 3-denní výpovědní smlouvu, ale admin s tím nesouhlasí, tohle musíme nechat na něm ...
Redaktor:
Taky se mluví o tom že by se zavedlo aby se mohli převadět penize z učtu na učet.Admin planuje na to udělat anketu.Jak to vidíš ty?
Rychleji:
To je pro mě úplná novinka, no utčitě by to zjednodušilo platy u těch novin a alestoň když bude chtít někdo skončit s hrou tak může poslat peníze mě ;D. Já si myslím že převádění peněz patří k on-lineovkám a je to další krok kupředu, jen nevím jak moc se toho využije.
Redaktor:
Nedavno skončila sezona jak by si komentoval její výsledky?
Rychleji:
Já jsem byl sklamaný co se týče titulu, stačilo porazit Slavii a bylo by to, ale tahle jsme skončili až třetí. Tak třeba příště, Slavce to celkem přeji. A co se týče poháru, já myslel že se zblázním radostí, to je můj první vyhraný pohár. Teplicím moc gratuluji.
Redaktor:
Ted taková otazka ,jestli by ses nepokusil sestavit podle tebe all star tym ve hře muže to bejt jak podle schopnosti tak i podle sympatie to necham jenom na tobě?
Rychleji ‎:
Tohle je velmi záludná otázka, vážně jsem tu dlouho nebyl, ale tak ...
Brankář : Swoop
Obrana:
Lukinho de Valczinho, Langy, Kortez 
Záloha: Hextrak, Aziz Ibragimov, Tom11, Jiří Leksa
útok : Carnage, Jimosss, nowith
Redaktor:
Jakých bys chtěl ještě dosahnout cílů ve hře?
Rychleji:
Vytvořit tým a vyhrát s ním titul a pohár a pokud budou noviny, tak založit si noviny, nic víc.
Redaktor:
A co řikáš těm dvou bláznum Perakovi a Carnagemu že urobily ten hrozný projekt "co vy na to Carnage?":-D
Rychleji :
No to je hrůza, uplně strašný je to, ne já si myslím že je to dobré spestření hry a hlavně originální, jen tak dál hoši ...  Ten projekt se mi hrozně moc líbí, pokud by se vylepšil co se grafiky týče, tak je uplně skvělí     ;) 
Redaktor:
Neboj co se grafiky týče čeká vás bomba,ale to po prazdninach nejspiše.Ja bych ti chtěl poděkovat za rozhovor a dát ti prostor aby si vzkazal něco hračum fm.cz
Rychleji:
Za rozhovor také děkuji. Hráčům bych vzkázal ... Trénujte, hrejte a nezdrhejte z týmů a hlavně mi pošlete všechny prachy až to pujde ;)
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář