Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přivítejme zde velkou osobnost Foxira.Ze začátku bych se tě zeptal co tě přivedlo ke hře?

Na to je celkem jednoduchá odpověď. Jsem těžký sportovně manažerový závislák se speciální úchylkou na fotbal. Takže bylo jen otázkou času, kdy mne sem nějaká diskuze na fóru zavane.

 

Jaké byly tvé začátky ve hře?

Chvilku jsem se rozkoukával a od prvního okamžiku se snažil vetřít do Bohemky, ale nebyla to snadná práce. Nejdřív jsem byl looser, pak zase byla Bohemka o soutěž výš než jsem mohl, ale pak se konečně zadařilo. Hra je jednoduchá a v tom je její síla, nepotřebuješ být online několik hodin denně a přesto můžeš být relativně konkurenceschopný.

 

Že máš zelenobíle srdce Je znamo:-) Pravě vlastníš klub Boheminas 1905.Jaka by cesta k získaní tohoto klubu?

Celkem trnitá :-)V Bohemce je nás pár, takové silné jádro, které se vytvořilo už za bývalého majitele dynaxe. Když ten klub opustil, hned jsem se chopil příležitosti a i když jsem za koupi vysolil veškerý nasyslený mamon, dodnes nelituji. I když popravdě se dost složitě loví hráči, když jim nemůžu nabídnout horentní sumy, na které lákají movitější majitelé. Musím tak spoléhat na zelenobílé srdcaře, kterých na fotbal.moderatoru bohužel asi moc není... Řešil bych to smlouvami na sezónu (více sezón), protože takhle horko těžko někoho lovíš a on Ti při prvním zacinkání měšcem prchne :-)Nesmím také zapomenout zmínit Carnage, který mi v době koupě Bohemku přenechal. Takže mu tímto ještě jednou děkuji.

 

Bohužel se potýkate s finanční krizí.Dokonce si mluvil o tom že by si bohemku(pokud by to bylo možné) někomu předal?Dokonce sis kuli višší ceně vstupnemu koupil licenci do 1.ligy.Jak to vydíš do budoucna?

Ano, vyjádřil jsem se v tom smyslu, že bych případně (pokud to v budoucnu bude možné) přenechal za symbolickou částku Bohemku někomu z kovaných Bohemáků, napadají mne Dejlik a Wintex, kteří mají přeci jen nějaký kapitál a mohli by platy nastavit na trochu jinou úroveň než je mohu nastavit já. Na druhou stranu si ale říkám, že pokud za nás chce hrát někdo jen kvůli penězům, tak ať táhne :-)Licenci pro 1.ligu jsem kupoval za 2002Kč a v době nabídky jsem to bral zčásti jako recesi, čekal jsem, že mne někdo přebije. Ale zároveň jsem doufal, že se tak nestane. V 1.lize se přeci jen lépe vydělává a je prosta nových týmů, které nám ve 4.lize po svém založení částečně vybrakovali kádr, ale s tím se nedalo nic dělat, hráči prostě mazali za cinkáním toho měšečku, který jsem zmiňoval :-)

 

Mohl by si sem vypsat své oblíbené a neoblíbené hrače?

Oblíbené mám všechny z Bohemky a pak dost kluků ze Slavie, kde jsem kdysi na moderatoru taky hrával. Nejoblíbenější tři v pořadí dle abecedy jsou Dejlik, thomasn, Wintex. Neoblíbence nemám, nebo na ně radši zapomínám. Nemám rád ty útěkáře beze slova. Prostě u Tebe v týmu nějakou dobu hraje a pak beze slova, nejlépe třeba těsně před zápasem, zdrhne. To mi přijde dost nefér. Ale že bych je kvůli tomu nenáviděl, to ne. Akorát si pak v kabině do jejich fotky hážeme s klukama šipky, ale to je takové nevinné :-)

 

Mohl by si nám těd řict něco o tvé osobě?

Je mi 33 let, ženatý, dvě děti (holka 12 let, kluk 6 let), bydlím v Praze, ještě něco?:-)

 

Dobře.Ted bych se tě zeptal jakou novinku ve hře by si nejraději uvítal?

Asi něco na způsob smluv u hráčů. Zamezil bych tomu úplně volnému pohybu. Takhle majitel ještě v 19:59 neví, kdo mu nastoupí :-)

 

Co rád děláš ve volném čase?

Můj volný čas je z větší části zaplněn různou prací (práce na překladu a všem kolem SoccerProjectu, obstarávání ostatních online mananažerů, které hraji, občasná pomoc na webu Bohemky) a hraním offline na PC (FIFA Manager, Football Manager, CSMFE). Z aktivnějších věcí - hraji Hanspaulku a rád si dám dobré pivko.

 

Ted taková otazka ,jestli by ses nepokusil sestavit podle tebe all star tym ve hře muže to bejt jak podle schopnosti  tak i podle sympatie to necham jenom na tobě?

V brance thomasn, obrana Dejlik - Wintex - mech, záloha Bannan - Longrout - D1KT4T0R - prima.kluk (třeba si šplhnu) a útok Brezinho - Carnage - a zase prima.kluk (třeba si šplhnu ještě víc)

 

Admin se rozhodl zbudovat tisk.(že si tady budou moci hráči koupit nakladatelství a vydávat noviny a ti hráči budou zaměstnávat redaktory a z každého přečtení bude mít hráč i majitel novin nějaký podíl a za vydání novin se bude platit)Jaký na to máte  názor?

Těžko řici, bude to určitě zpestřením, ale názor si na to začnu utvářet až to uvidím v praxi. Zatím je to velká neznámá.

 

Jak podle tebe  dopadne tato sezona?(mistr,vicemistr,ondrašovka cup:-))

První bude Brezinho, druhý bude Brezinho a Ondrášovku vypije Bohemka!

 

Jakých by si chtěl ve hře ještě dosahnout cílů?

Cíle jsou dva - vyhrát s Bohemkou titul a pohár, lhostejno zda budu majitelem či ne...

 

Děkuji za rozhovor a přeju tobě i bohemce hodně stěstí.Na zavěr bych ti dal možnost vzkazat něco hačům fm.cz?

Také děkuji. A vzkazy - Nežeňte se pořád jen za prachama. A nežerte to tolik :-)

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Hexi

(Wintex, 13. 8. 2009 11:48)

no v zaloze se taky fest nabeham..zvlast kdyz je za mnou Vidlak neo Michal :-) ale tedka hral dobre Michal to musim uznat. Lepsi nez KozaK :-d

Jinak Foxir, nejsem opravdu fanda Bohemky, ale Slavie, ale je to z Vrsovic tak co a z moravy fandim Sigme :-) a trocha i Slovacku

reakce

(Foxir, 6. 8. 2009 14:41)

Hele thomasn, neurážej. :-D

tak nic no

(thomasn, 6. 8. 2009 8:57)

Perak: říká ti něco symbol :-D ?

reakce

(Hextrak, 5. 8. 2009 20:11)

Perak: Dík za zastání, ďoura: neměla to být urážka, jenom mě to pobavilo, protože náš tým je v podobný situaci - je nás málo, tak jsem si jenom představil jak bych třeba já hrál dva posty :-D

Uražka?

(Perak, 5. 8. 2009 15:17)

A čim prosim tě uráží??

admin

(thomasn, 5. 8. 2009 15:05)

Hele Hextrak, neurážej. :-D

Chudák admin,

(Hextrak, 5. 8. 2009 14:46)

ten by se při takovýhle sestavě docela naběhal :-D