Jdi na obsah Jdi na menu
 


Perak:Do hry fm.cz přišla dlouho slibovaná novinka tisk.Co ty na to TT?

 

TÝTÝ:Ahoj, jak jsem už říkal, noviny považuju za výbornou věc. Právě ony byly jedním z mála návrhů se kterými jsem naprosto souhlasil, a jsem moc rád že ho admin nakonec zrealizoval. Což nás samozřejmě přivádí před otázku, zda samotná realizace svou kvalitou odpovídá původní myšlence.

Za sebe mohu říct že systém jakým prima.kluk noviny naprogramoval předčil moje očekávání. Bohužel drobný nedostatek je v tom že noviny jsou prozatím pro každého silně prodělečná činnost...
Ihned po zavedení se nám na trhu objevily Menettiho noviny. Z počátku jsem neočekával nic extra, ale i přesto pro mě tyto noviny byly obrovským zklamáním. Strohý popis situace v soutěžích, který by nezaujal ani po dni stráveném na sjezdu ÚVKSČ, doplněný o poměrně trapné "bulvární větičky" dle mého rozhodně nestálo za to kupovat.
Brzy se však na scéně objevila jména jako Dragi, či Rychleji. Dragi zatím pouze přislíbil svůj příspěvek na novinovém trhu, Rychleji již stihl svůj úmysl zrealizovat, a to poměrně kvalitně. I když většinu obsahu novin tvoří rozhovory, noviny jsou čtivé a zajímavé. Oproti dílům Menettiho rozhodně doporučuji.
Uvidíme jak se bude novinka vyvíjet dál. V podstatě jsou tu dvě nebo tři varianty. Jasné je že noviny budou muset podražit, a teď záleží na tom zda čtenáři budou či nebudou nadále kupovat... Každopádně vydavatelům držím palce :-)